Новини

 • Багаті сільгоспкомпанії платитимуть більше податків 11 липня 2014, 10:41

  Багаті сільгоспкомпанії платитимуть більше податків

   Українська влада знайшли спосіб виконати одну з основних умов Міжнародного валютного фонду − скоротити рівень підтримки агросектору − і не позбутися при цьому підтримки численного аграрного електорату.

 • 5 законів, які наблизять Україну до Європи 11 липня 2014, 10:30

  5 законів, які наблизять Україну до Європи

   Пакет першочергових документів, без яких переваги зони вільної торгівлі відчує тільки європейська сторона

 • Павло Шеремета підготував проект податкової реформи 11 липня 2014, 00:07

  Павло Шеремета підготував проект податкової реформи

   Мінекономрозвитку в рамках підготовки реформи податкового законодавства запропонувало уряду в якості базової концепції реформ скорочення кількості податків до восьми, а також зниження ставок низки податків, у тому числі податку на додану вартість - до 17%.

 • Ігор Швайка виступив з доповіддю на Всеукраїнському Аграрному Форумі 10 липня 2014, 23:49

  Ігор Швайка виступив з доповіддю на Всеукраїнському Аграрному Форумі

   На зустрічі, яка проходила під головуванням Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, аграрії та представники Кабінету Міністрів мали можливість обговорити найбільш актуальні питання галузі, поділитися думками та проектами вирішення проблем.

 • РФ скасувала посилений контроль українського м'яса 10 липня 2014, 10:06

  РФ скасувала посилений контроль українського м'яса

   Про це йдеться в повідомленні Управління Федеральної служби з ветеринарного і фітосанітарного нагляду Російської Федерації

 • Тепер треба реєструвати корів і свиней 5 липня 2014, 17:04

  Тепер треба реєструвати корів і свиней

   Верховна Рада розглянула і прийняла в першому читанні законопроект, що регулює ідентифікацію та реєстрацію тварин. Законопроект був підготовлений на вимогу Євросоюзу, для регуляції українських та європейських законів.

 • Відомий перелік підприємств, які виявили готовність здійснювати експорт м’яса (яловичини, свинини) до країн-членів ЄС 20 червня 2014, 23:52

  Відомий перелік підприємств, які виявили готовність здійснювати експорт м’яса (яловичини, свинини) до країн-членів ЄС

   Після проведеного поглибленого аналізу та попереднього аудиту заявлених підприємств на проходження процедури отримання права експорту до ЄС, 20 червня 2014 року в Міністерстві аграрної політики та продовольства України під головуванням заступника Голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Віталія Башинського з представниками профільних бізнес асоціацій та підприємств, які висловили бажання та готовність експортувати до Європейського Союзу молочні продукти, яловичину, м’ясо кролів та свинини, м’ясо без кільової птиці.

 • Процедура отримання дозволу на експорт харчових продуктів тваринного походження до країн-членів ЄС 20 червня 2014, 23:44

  Процедура отримання дозволу на експорт харчових продуктів тваринного походження до країн-членів ЄС

  Першим кроком на шляху до отримання дозволу на експорт харчових продуктив тваринного походження до країн-членів Європейського Союзу є офіційне звернення третьої країни, в даному випадку України, до Європейського Комісії із запитом щодо необхідної документації для виходу на ринок ЄС окремих продуктів тваринного походження. Розгляд такого звернення може займати близько 6 місяців.

 • Россільгоспнагляд має намір з 30 червня посилити умови ввезення в РФ м'ясної продукції з України 19 червня 2014, 23:36

  Россільгоспнагляд має намір з 30 червня посилити умови ввезення в РФ м'ясної продукції з України

  Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) має намір з 30 червня 2014 р. посилити умови ввезення на територію Російської Федерації з України харчової продукції, що містить сировину тваринного походження. Про це йдеться у листі заступника керівника Россільгоспнагляду Євгена Непоклона до заступника голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Віталія Башинського, повідомляє прес-служба російського відомства.

 • ЄБРР виділив 30 млн дол. на розвиток свинарства в Україні 20 червня 2014, 10:31

  ЄБРР виділив 30 млн дол. на розвиток свинарства в Україні

   Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) виділив 30 млн дол. на розвиток свинарства в Україні. Про це повідомляє прес-служба банку.

Страницы:1234567
string(32) "4d2d737f8881f0e093acde6735dab472"