Українська влада знайшли спосіб виконати одну з основних умов Міжнародного валютного фонду − скоротити рівень підтримки агросектору − і не позбутися при цьому підтримки численного аграрного електорату.
Пакет першочергових документів, без яких переваги зони вільної торгівлі відчує тільки європейська сторона
Мінекономрозвитку в рамках підготовки реформи податкового законодавства запропонувало уряду в якості базової концепції реформ скорочення кількості податків до восьми, а також зниження ставок низки податків, у тому числі податку на додану вартість - до 17%.
На зустрічі, яка проходила під головуванням Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, аграрії та представники Кабінету Міністрів мали можливість обговорити найбільш актуальні питання галузі, поділитися думками та проектами вирішення проблем.
Про це йдеться в повідомленні Управління Федеральної служби з ветеринарного і фітосанітарного нагляду Російської Федерації
Верховна Рада розглянула і прийняла в першому читанні законопроект, що регулює ідентифікацію та реєстрацію тварин. Законопроект був підготовлений на вимогу Євросоюзу, для регуляції українських та європейських законів.
Після проведеного поглибленого аналізу та попереднього аудиту заявлених підприємств на проходження процедури отримання права експорту до ЄС, 20 червня 2014 року в Міністерстві аграрної політики та продовольства України під головуванням заступника Голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Віталія Башинського з представниками профільних бізнес асоціацій та підприємств, які висловили бажання та готовність експортувати до Європейського Союзу молочні продукти, яловичину, м’ясо кролів та свинини, м’ясо без кільової птиці.
Першим кроком на шляху до отримання дозволу на експорт харчових продуктив тваринного походження до країн-членів Європейського Союзу є офіційне звернення третьої країни, в даному випадку України, до Європейського Комісії із запитом щодо необхідної документації для виходу на ринок ЄС окремих продуктів тваринного походження. Розгляд такого звернення може займати близько 6 місяців.
Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) має намір з 30 червня 2014 р. посилити умови ввезення на територію Російської Федерації з України харчової продукції, що містить сировину тваринного походження. Про це йдеться у листі заступника керівника Россільгоспнагляду Євгена Непоклона до заступника голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Віталія Башинського, повідомляє прес-служба російського відомства.
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) виділив 30 млн дол. на розвиток свинарства в Україні. Про це повідомляє прес-служба банку.